ДОНЕЦК. ОБЪЯВЛЕНИЯ И ОБЩЕНИЕ.
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
ОБЪЯВЛЕНИЯ ДОНЕЦКА. ПОКУПКА. ПРОДАЖА. ОБМЕН. УСЛУГИ
КУПИТЬ ПРОДАТЬ УСЛУГИ ОБЪЯВЛЕНИЯ
ПОЛИТИКА СЕКС ЮМОР ПРАВИЛА

Вернуться   Донецкий форум "Барахолка". Объявления Донецка, общение, форум Донецка. > ОБЩЕНИЕ > Архив форума


Архив форума Не актуальные темы и разделы... Статус "чтение".

 
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 5.00. Опции просмотра
Старый 14.10.2010, 08:46   #1
Сообщений: 530
Очки репутации:

Пол: Девушка
Регистрация: 15.07.2010
Получено "спасибо": 223
По умолчанию Вічна Слава і шана Героям!!

14 жовтня 1942 року українці, які боролися за звільнення нашої держави від фашистської навали зі Сходу і Заходу, створили своє збройне формування -Українську повстаньську армію. Довгі роки боротьби з советськими і німецькими фашистами принесли воїнам УПА славу і пошану українсьеого загалу.
Бойовки УПА були створені по всій України.Українці, росіяни, представники інших поневолених "совєтами" народів масово вступали в УПА для звільнення від комуно-фашстської нашесті. На Сході України воїни УПА були в більшій пошані, аніж "советські партизани", в які людей заганяли погрозою знищення. В УПА люди йшли самі.
[B]
,jhz вне форума  
Сказали cпасибо:
trionix (15.10.2010), Yarema (14.10.2010), Сіроманець (14.10.2011), Чорний Ворон (15.10.2011)
10 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Dark Samurai (19.10.2011), dilong (15.10.2011), eledji (14.10.2010), malyshev (04.11.2011), Metatron (26.10.2010), Serxio (06.09.2011), Бозя (14.10.2010), Наша Мымра (14.10.2010), Пельменько (16.10.2010), Ржевский (15.10.2010)
Старый 14.10.2010, 10:13   #2
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 5,371
Очки репутации: 32,490

Пол: Парень
Регистрация: 07.12.2009
Адрес: Київ
Получено "спасибо": 3,890
По умолчанию Супротив України в ХХ столітті.


Відсутність достойних організаційних лідерів, ментальність українця ставити своє "его" вище за суспільні проблеми зробили нас безпомічними в боротьбі за свої права. Невміння організувати свою армію після краху Росії в 1-й світовій війні призвело лиш до голих емоцій проснувшогося народу. А армійський потенціал у нас був величезний, бо найбільш боєздатні частини на фронті (по свідченням ген. Корнілова) були з національно налаштованих українців. Синьожовті прапори, підняті цими солдатами, заполонили простір від Петербургу до Севастополя. Їх пробував об’єднати і зберегти П.Скоропадський, хоча, на відміну від Корнілова, у нього були інші плани використання цього потенціалу. Та невігластво Центральної Ради не дало скористатися цим опорним стовпом України в ті часи, зберегти його. А для цього треба було прикласти невеликі зусилля, щоб перешкодити більшовикам розвалити ці військові частини, які стояли на перепоні їхнім планам. Якби вдалося зберегти хоч третину того військового потенціалу, як це зробили західноукраїнці з Січовими стрільцями колишньої Австро-угорської армії, то на переговорах в Бресті українці б диктували всім свої умови. Після цього вхід в Україну був би закритий і для німців, і для Денікінів з Муравйовими, а Пілсудський не поліз би далі Сяну. Це все "аби" адресується нинішнім "проффессорам" з різних урядів, які тримають теперішню немічну армію на голодному пайку. Але залишимо це "аби" і перейдемо до тодішніх реалій.
Народний супротив в той час вилився в неозброєний патріотизм хлопчаків під Крутами, надлюдські потуги нечисельних Січових стрільців, які пробували собою прикрити всю Україну, незлагоджені дії багатьох отаманів, для яких своє "его" стояло вище за необхідність національної консолідації. Як я вже відмічав, Сірки з XVII століття трансформувалися в неефективних Н.Махно, які лишній раз підкреслювали невіглаську анархічність свого менталітету (гонору більше ніж розуму) з плачевними наслідками. До 30-х років ще боролися окремі осередки супротиву більшовикам (одним з таких було Холодноярське угрупування на Черкащині), але це були лиш ознаки відчаю, а не холодний розрахунок на позитивний результат. Отакий неконсолідований безлад опору дав можливість Москві знищити передовий загін українства в вигляді інтелігенції та справжнього господаря на землі (куркуль являв собою елемент відродження українського селянства після кріпосного права), а без них народ був вже зовсім неорганізованим стадом, яке легко вже було вести знову в напрямку до рабства.
Західна Україна була консолідованішою і з кращою організацією боротьби за своє майбутнє. Цьому сприяла більша цивілізованість Австро-Угорщини, наявність національно свідомої церкви та відсутність вже привитого рабського менталітету, як у українців з Росії. Але одних Січових стрільців, які до того ж були вже частково знесилені допомогою Києву, виявилось замало для боротьби з консолідованою Польщею. Тому Галичина, Волинь, Прикарпаття опинилися в її складі . А Закарпаття і Буковина не встояли перед мад'ярами і румунами відповідно. Пам'ять про той час ще довго залишалася в народі в вигляді пісень, залишених Січовими стрільцями. Серед них було багато освічених і талановитих людей, мелодії яких використовували навіть більшовики, покладаючи в них свої пропагандистські тексти, але, в силу своєї злодійської культури, вони до кінця своїх днів не визнавали цей плагіат.
Якщо Велика Україна конвульсивно продовжувала боротися з більшовиками вже без надії на успіх, то українці в Польщі це робили з певною стратегією і організаційним змістом. Започаткована Є.Коновальцем, почала розростатися Організація українських націоналістів. Парадокс в тому, що фундаментом поширення впливу цієї ідеологічної організації стала структура фактично створена колись поляками. Йдеться про Українську греко-католицьку церкву, яка стала з часом не містком польського впливу на українців, а джерелом опору цьому. ОУН стала першою організацією за всю історію України, яка професійно почала об'єднувати народ в боротьбі за свої національні права для напрямку в одному руслі. Ось чому її так ненавиділи більшовики і продовжує ганьбити сучасний Кремль, бо це була реальна перешкода ідеологічного впливу Москви на заплутавшого в трьох соснах українця. І хоча ОУН діяла фактично спочатку лиш на теренах Польщі, але не поляки реально пробували знищити цю організацію. Цим серйозно займалося лиш всюди проникаюче ЧК. І навіть розкол в цій організації на "мельниківців" та "бандерівців" не лишив ефективності її впливу на населення. Польща боролася з цим інородним для неї тілом відносно європейськими (по зрівнянні з Москвою) методами. Керівник реальнодіючої антипольської організації С.Бандера був лиш посаджений за грати, звідки його потім ненадовго звільнили німці. А ось Москва в це й же час членів вигаданої нею ж міфічної організації під назвою СВУ (С. Єфремов і інші українські інтелігенти) взяла і просто розстріляла, як поступила і з кобзарями, полоненими польськими офіцерами і масою інших невинних людей.
Ради об'єднання з Великою Україною "західняки" в 1939 році зустрічали більшовицькі війська з радістю. Вони не відчували в повній мірі суть цієї імперії. Щось злегка чули про голод, деякі репресії, але все це міряли по польських мірках. Але до 1941 року істина становища вже почала проявлятися. Вони зрозуміли, що попали в лапи ще більшого поневолювача ніж поляк. Завдяки цьому прозрінню вже німецькі війська (все ж Європа) зустрічали з надією. Але й ця ілюзія тривала недовго. Почався супротив і німцям, тому С.Бандера разом з іншими сподвижниками попав вже за німецькі грати. Невдоволення діями німців серед народу все більше зростало, тому було прийнято рішення створити військову організацію для захисту населення від них. Так виникла легендарна Українська повстанська армія, діяльність якої до цих пір вивчають в багатьох військових академіях розвинутих країн. Не маючи ніякої підтримки зовні (партизанам Й. Тіто, Армії Крайовій в Польщі, французькому Руху опору допомагали Англія та США), а лиш покладаючись на своє населення та агітаційну підтримку ОУН, УПА пішла на неординарні кроки свого становлення в 1942 році. Зброю та поліпшення свого військового вишколу вони брали в німців, засилаючи хлопців на тимчасову службу до них, щоб через деякий час повертати їх до своїх лав. Але такий спосіб тривав недовго, бо німці скоро розкрили цей хід. Тому були організовані і свої осередки навчання початківців, а зброю приходилося добувати боями. Основою дієвості УПА були: патріотизм, достатня дисципліна, розумна організованість.
Поставивши під свій контроль рідні терени (німець остерігався розгнуздано себе вести там), вони почали поширювати свій вплив на всю територію України. Київ (в Бабиному яру полягло багато упівців), Харків, Дніпропетровськ, Суми, Донбас мали свої осередки. Ще хлопчиком в Кременчуці я чув про спосіб спалення зібраної німцями для відправки пшениці представниками УПА (тоді я ще не знав цієї назви) - запаленими стрілами. Там же я чув спогади сп'янілого єврея про його звитяги лікарем в упівських схронах. Правда, потім він мене підгодовував цукерками, щоб я не розбазікав про це нікому. Але найбільше я дізнався правди про УПА від одного старенького земляка з Москви. Для цього я навіть їздив туди "по книжки" з Харкова, де навчався в 60-х роках. Лиш після смерті цього патріота–земляка я дізнався, що він служив в КГБ, але залишився душею зі своїм народом. Від нього я дізнався, що для спільної дії проти німців С.Руднєв (комісар в з'єднанні Ковпака) наполягав на координації дій з УПА. Але для Москви це був ворог навіть більший ніж німці, тому Руднєв "загадково" загинув і цієї координації не відбулося, хоча УПА і залишила деякий коридор для проходу ковпаківців на Карпати. Більшовики старалися робити все, щоб німці знищили цю структуру опору їм. Для прикладу, вони заслали свого провокатора-диверсанта Кузнєцова для вбивства малозначущого військового чиновника Німеччини, щоб збільшити реакцію німців проти УПА. Для москалів боротьба з гітлеризмом була менш важливою ніж збереження контролю над другими народами. Тому вони й не надали допомоги повсталій під проводом Армії крайової Варшаві, тому старалися вбити непокірного їм Й.Тіто, тому в наш час вони вже можуть обніматися з бувшими гітлерівськими вояками (хвала за християнське прощення), але продовжують люто ненавидіти вояків УПА. До негативу діяльності УПА я відніс би лиш нецивілізовані методи їхньої боротьби з Армією крайовою, під час якої постраждало багато цивільного населення як з польського так і з українського боку. Хоча таким же невіглаством відповідали і поляки.
До відходу німців Західна Україна вже знала хто іде їм на зміну. Одні гори трупів по НКВДистських в'язницях 1941 року людям це нагадували. Тому не дивиною стало те, що УПА повернула проти них зброю. Завдяки підтримки народу, патріотизму та відмінній дисципліні цей супротив продовжувався аж до 1952 року, хоча в 1947 році велика частина цих з'єднань маршем через Чехословаччину пробилася на захід Європи. В рядах УПА крім українців діяли борці різних національностей - від євреїв, які спасалися від німців, до дітей російських полковників, яких останні, тікаючи від німців, кинули напризволяще на окупованій ними території. Для прикладу, один з таких зукраїнізованих дітей російських комісарів під псевдо "Астра" застрелився в 1947 році в схроні, оточеному НКВДистами. Дещо подібне УПА, але в набагато менших масштабах, діяло на території Прибалтики під назвою "зелених братів".
Ця кров, пролита воїнами УПА (чванливий Захід Європи називав це безглуздям), виявилася не марною. Вона показала дієвість шевченкового "борітесь - поборете" хоч якійсь частині українського народу, який став своєрідним П'ємонтом України. Жаль тільки, що на даний час у нас бракує особистостей величини Є.Коновальця, С.Бандери чи Р.Шухевича, які створили це чудо європейського рівня - УПА, на прапорах якого стояло гасло "Волю народам, волю людині". І тільки наш ворог чи доморощений невіглас дозволить кидати камінь в сторону цих достойників - патріотів. І питання про УПА не ділить Україну на Схід і Захід, а воно ділить нас на цивілізованих людей і постімперських затурканих рабів. Мій батько, який пройшов всю війну офіцером Красной армії, і я, вирісший на Слобожанщині, схиляємо голови перед цими людьми і пам'яттю загиблих їх побратимів. Ще й після ліквідації УПА ці люди боролися в більшовицьких ГУЛАГах, спочатку поставивши під свій контроль там злодійський елемент, який грав по більшовицьких правилах, а потім піднявши бунти такого масштабу, що Москва була вимушена закрити ці концтабори. Москва ще довго пробувала викорінити цей незламний дух Західної України. Один з варіантів такої політики - штучно підтримувати безробіття в цьому краї і запровадити вербовку переїзду в інші регіони Союзу. Але це тамтешній люд нейтралізував дуже просто - десь заробляти, але жити повертатись додому. Закінчуючи огляд діяльності УПА, я хочу підкреслити жаль, що постімперським невігласам ніколи не зрозуміти близькість по духу Жанни д’Арк і молоденької зв'язкової з УПА, яка теж пожертвувала своїм життям ради свободи цих невігласів.
І після сталінщини український народ продовжував виділяти з маси пострабів розрізнені постаті своїх Дон Кіхотів, які не мирилися з невіглаством та деспотизмом Московської імперії. До таких можна віднести В.Симоненка, В.Стуса, П.Григоренка та багато інших "шестидесятників". Крім загальновідомих була маса малопримітних супротивників цього режиму, до яких може себе причислити і автор. Ця маса виростала навіть на несподіваній для влади площині. Якби Щербицький з Лобановським (теж космополіт промосковського напрямку) розуміли який зміст вкладають масові болільники в матч «Динамо» - «Спартак», то ці «інтернаціоналісти» вряд чи так старалися. А Москва це прекрасно розуміла, тому не дозволяла включати футбол в рамки так званої Спартакіади народів. Одне словосполучення «збірна України по футболу» нею прирівнювалось майже до рівня страшилки ОУН. Ось тому єдиний раз, коли Москва дозволила такий варіант Спартакіади, Лобановський при наявності в складі збірної України (80-і роки) цілого сузір’я талановитих футболістів, демонстративно провалив її виступ. Символу об’єднання не повинно було існувати. А ця роз’єднаність і неможливість ефективно реалізуватися в плані допомоги своєму народові приводила цих невидимих непримиренців до відчаю типу того, який погубив п. Гірника на могилі Т.Шевченка в Каневі. А все тому, що організаторів типу творців ОУН і УПА у нас вже не було.
ГЕРОЯМ СЛАВА!


__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
hjvcntg вне форума  
Сказали cпасибо:
,jhz (14.10.2010), Yarema (14.10.2010), Сіроманець (14.10.2011)
9 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Dark Samurai (19.10.2011), dilong (15.10.2011), eledji (14.10.2010), Metatron (26.10.2010), Serxio (06.09.2011), Бозя (14.10.2010), Наша Мымра (14.10.2010), Ржевский (15.10.2010), Фон Дорн (17.10.2010)
Старый 14.10.2010, 19:34   #3
Аватар для Дева
Сообщений: 1,967
Очки репутации: 12,569

Регистрация: 28.03.2009
Получено "спасибо": 597
По умолчанию

Собакам собачья смерть.
Дева вне форума  
Сказали cпасибо:
dilong (15.10.2011), eledji (14.10.2010), Leksandr (28.10.2011), Metatron (26.10.2010), Serxio (06.09.2011), Наша Мымра (14.10.2010)
4 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
,jhz (14.10.2010), freedom loving (15.09.2011), Yarema (14.10.2010), Сіроманець (14.10.2011)
Старый 14.10.2010, 20:04   #4
Аватар для eledji
Сообщений: 1,798
Очки репутации: 27,314

Пол: Парень
Регистрация: 01.11.2009
Получено "спасибо": 1,402
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ,jhz Посмотреть сообщение
14 жовтня 1942 року українці, які боролися за звільнення нашої держави від фашистської навали зі Сходу і Заходу, створили своє збройне формування -Українську повстаньську армію. Довгі роки боротьби з советськими і німецькими фашистами принесли воїнам УПА славу і пошану українсьеого загалу.
И много городов освободили от фашистов "херои" УПА?
Список- в студию!
__________________
http://s006.radikal.ru/i214/1002/a1/31bb2975b2a0.gif
eledji вне форума  
Сказали cпасибо:
Leksandr (28.10.2011), Serxio (06.09.2011)
3 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
freedom loving (15.09.2011), Yarema (14.10.2010), Сіроманець (14.10.2011)
Старый 14.10.2010, 21:48   #5
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 5,371
Очки репутации: 32,490

Пол: Парень
Регистрация: 07.12.2009
Адрес: Київ
Получено "спасибо": 3,890
По умолчанию День пам'яті УПА в Києві

На акції були присутні багато тисяч людей. Колона при ході від парку Шевченка до Софіївської площі розтяглася десь на кілометр. При поверненні додому встиг проглянути тільки жлобський Інтер. Ні слова про акцію.
Та все ж майбутнє України за такими людьми
ukra-nochka.jpg
__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
hjvcntg вне форума  
3 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
eledji (17.10.2010), Serxio (06.09.2011), Наша Мымра (14.10.2010)
Старый 14.10.2010, 21:56   #6
Просто Мымра
Аватар для Наша Мымра
Сообщений: 27,328
Очки репутации: 208,522

Пол: Девушка
Регистрация: 12.04.2009
Получено "спасибо": 5,414
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от hjvcntg Посмотреть сообщение
Та все ж майбутнє України за такими людьми
Та не дай Бог. Шароварно-вышиванковых разве что в зоопарке показывать. С надписью салоедус-вульгарис никчемнус.
Полезно: 2
Наша Мымра вне форума  
Сказали cпасибо:
Metatron (26.10.2010), Nordmen (26.10.2011), Serxio (06.09.2011), Фон Дорн (17.10.2010)
6 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
,jhz (14.10.2010), 11staind (04.09.2011), freedom loving (15.09.2011), megalex (14.10.2010), Yarema (14.10.2010), Сіроманець (14.10.2011)
Старый 14.10.2010, 22:02   #7
Сообщений: 18,302
Очки репутации: 129,596

Пол: Парень
Регистрация: 03.11.2009
Получено "спасибо": 3,865
По умолчанию

Слава Україні!
Героям слава!
Banned User вне форума  
Спасибо:
Сіроманець (14.10.2011)
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Наша Мымра (14.10.2010)
Старый 14.10.2010, 22:50   #8
Просто Мымра
Аватар для Наша Мымра
Сообщений: 27,328
Очки репутации: 208,522

Пол: Девушка
Регистрация: 12.04.2009
Получено "спасибо": 5,414
По умолчанию

у нацюков обострение)
позор недобиткам)))
Полезно: 2
Наша Мымра вне форума  
Сказали cпасибо:
eledji (16.10.2010), Metatron (26.10.2010), Nordmen (26.10.2011), Serxio (06.09.2011), Фон Дорн (17.10.2010)
3 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
,jhz (14.10.2010), megalex (14.10.2010), Yarema (15.10.2010)
Старый 14.10.2010, 23:25   #9
Сообщений: 530
Очки репутации:

Пол: Девушка
Регистрация: 15.07.2010
Получено "спасибо": 223
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Tul4ita England Посмотреть сообщение
Та не дай Бог. Шароварно-вышиванковых разве что в зоопарке показывать. С надписью салоедус-вульгарис никчемнус.
Шановний адмін, цей модератор не тільки правила форуму грубо порушує, а й Карний кодекс. Зніміть його, будь-ласка.
,jhz вне форума  
Сказали cпасибо:
kiyanin (16.10.2010), megalex (14.10.2010)
7 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Dark Samurai (19.10.2011), eledji (16.10.2010), Fortknox (14.10.2010), Metatron (26.10.2010), Serxio (06.09.2011), Ржевский (15.10.2010), Фон Дорн (17.10.2010)
Старый 15.10.2010, 00:01   #10
Сообщений: 530
Очки репутации:

Пол: Девушка
Регистрация: 15.07.2010
Получено "спасибо": 223
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Дева Посмотреть сообщение
Собакам собачья смерть.
Згодна, тим, хто переслідував вояків УПА саме це й потрібно зробити! Ви будете виконувати?!
,jhz вне форума  
Спасибо:
Yarema (15.10.2010)
2 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
eledji (16.10.2010), Наша Мымра (15.10.2010)
Старый 15.10.2010, 01:29   #11
Аватар для T_N_T
Сообщений: 12,706
Очки репутации: 54,294

Пол: Парень
Регистрация: 17.01.2010
Адрес: иногда живу дома.
Получено "спасибо": 3,725
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ,jhz Посмотреть сообщение
В УПА люди йшли самі.
В СС и НКВД тоже.
T_N_T вне форума  
Старый 15.10.2010, 12:33   #12
Сообщений: 3,557
Очки репутации: 33,937

Пол: Парень
Регистрация: 29.09.2010
Получено "спасибо": 3,007
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от eledji Посмотреть сообщение
И много городов освободили от фашистов "херои" УПА?
Список- в студию!
А что собственно Вы лично знаете про деятельность УПА????
И из каких источников???
Что Вы знаете о "административной и хозяйственной деятельности УПА, о
создании «повстанческих республик», земельной реформе и т.д.
freedom loving вне форума  
Спасибо:
Yarema (15.10.2010)
2 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Nordmen (09.09.2011), Serxio (06.09.2011)
Старый 15.10.2010, 12:37   #13
Аватар для пуф
Сообщений: 2,434
Очки репутации:

Пол: Парень
Регистрация: 02.08.2010
Получено "спасибо": 437
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от freedom loving Посмотреть сообщение
А что собственно Вы лично знаете про деятельность УПА????
И из каких источников???
Что Вы знаете о "административной и хозяйственной деятельности УПА, о
создании «повстанческих республик», земельной реформе и т.д.
знаю, что расстреливали советских солдат и казнили всех кто был за советскую власть
__________________
Обиженных любят обиженные...
http://s58.radikal.ru/i162/0811/5b/23ce2714e43f.gif
пуф вне форума  
Спасибо:
Serxio (06.09.2011)
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Yarema (15.10.2010)
Старый 15.10.2010, 12:40   #14
Аватар для Fortknox
Сообщений: 4,695
Очки репутации: 45,926

Пол: Парень
Регистрация: 04.06.2010
Адрес: Донецк
Получено "спасибо": 3,186
По умолчанию

а что вы все со своим уставом в чужой монастырь лезете?
Пропагандируйте своих хероев у себя
Fortknox вне форума  
Сказали cпасибо:
eledji (16.10.2010), Leksandr (28.10.2011), Serxio (06.09.2011)
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Yarema (15.10.2010)
Старый 15.10.2010, 12:42   #15
Аватар для пуф
Сообщений: 2,434
Очки репутации:

Пол: Парень
Регистрация: 02.08.2010
Получено "спасибо": 437
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Fortknox Посмотреть сообщение
а что вы все со своим уставом в чужой монастырь лезете?
Пропагандируйте своих хероев у себя
та ну это менталитет любого националиста... везде насрать, всех поссорить, на всё жаловаться...
__________________
Обиженных любят обиженные...
http://s58.radikal.ru/i162/0811/5b/23ce2714e43f.gif
пуф вне форума  
Сказали cпасибо:
eledji (16.10.2010), Наша Мымра (15.10.2010)
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Yarema (15.10.2010)
 

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.Часовой пояс GMT +3, время: 09:57.


Создано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.